Sprzęt

W naszej dyspozycji posiadamy zaplecze sprzętowe pozwalające na wykonanie usługi.

Sprzęt diagnostyczny.

Kamera termowizyjna BOSCH GTC 400 C PROFESSIONAL, która umożliwia

natychmiastową wizualizacja różnic temperatury dzięki funkcji inteligentnego dokumentowania wyników pracy, a następnie szybką wymiana danych i łatwe dokumentowanie obrazów termicznych, które możemy przekazać klientowi po wykonanych pomiarach. Dzięki zastosowaniu technologii obraz w obrazie możliwe jest wyświetlanie obrazu termicznego nałożonego na obraz rzeczywisty i dzięki temu  łatwiejsze zlokalizowanie miejsca pomiaru i na przykład wykrycie wycieku.

ENDOSKOP WIFI 1200P PRO 10M

Wodoodporna kamera inspekcyjna posiada wbudowane diody LED, które doświetlają miejsce pracy endoskopu. Diody posiadają regulację jasności dzięki czemu możemy uniknąć prześwietlenia obrazu i dostosować moc diod LED do sytuacji. Przewód o długości 10 metrów. Podgląd na żywo wraz z opcją dokumentowania w postaci zdjęć lub filmu.

WILGOTNOŚCIOMIERZ WIP-24

Przeznaczony jest do szybkiego, nieniszczącego (bezinwazyjnego) pomiaru wilgotności. Urządzenie  działa na zasadzie pomiaru stałej dielektrycznej. Badany materiał jest penetrowany przez pole elektromagnetyczne. Niezawodny jeśli chodzi o wykrycie wilgoci.

Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak oraz firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą  ofertą i cennikiem.

http://pomiary-termowizja.pl/index.php/cennik-kontakt/

tel. 504-746-203. Wrocław i okolice.