Pomiar wilgotnościomierzem, Wrocław

Zalanie ściany w mieszkaniu może być poważnym problemem, który wymaga natychmiastowej reakcji. Po lokalizacji źródła wycieku i zidentyfikowaniu źródła zalania należy jak najszybciej zatrzymać źródło wody.

Na skutek awarii instalacji wodnej, przeciekającego dachu, czy innej usterki warto wykonać dokumentacje zdarzenia przydatną do dochodzenia odszkodowania od ubezpieczyciela.

Przygotowanie raportu do ubezpieczenia zawierającego pomiar wilgotności po zalaniu. Wykonanie zdjęć z odczytu miernika i dokumentacji fotograficznej wraz z opisem i zaleceniami co do dalszych prac związanych z osuszaniem.

Pomiar wilgotnościomierzem ściany to ważne narzędzie w diagnozowaniu i monitorowaniu poziomu wilgotności w budynkach. Pomoc w identyfikacji potencjalnych problemów z wilgocią, co może prowadzić do uszkodzeń strukturalnych, pleśni i innych poważnych problemów zdrowotnych

Ocena skuteczności osuszania. W przypadku zalania pomiar wilgotnościomierzem pozwala na monitorowanie postępu w procesie osuszania i ocenę, czy środki podjęte są efektywne.

Dokumentacja dla ubezpieczyciela. Diagnostyka i sprawdzenie mieszkania.
Pomoc w usuwaniu pleśni i grzyba ze ściany.

Ocena zagrożeń i pomoc w identyfikacji zagrożeń dla zdrowia.
Wysoka i długo utrzymująca się wilgotność może sprzyjać rozwojowi szkodliwych pleśni i roztoczy, które mogą być szkodliwe dla zdrowia ludzi.

Wilgotność sprzyja rozwojowi pleśni dlatego ważne jest odpowiednie i szybkie działanie.

Cennik usługi tel. 504-746-203, Wrocław, Oleśnica, Czernica, Siechnice, Długołęka, Bielany Wrocławskie, Trzebnica.

http://pomiary-termowizja.pl/cennik-kontakt